Časté dotazy

Heroheader
Odpovědi na časté otázky našich zákazníků:

Ne, naše technologie sice umožňuje lakovat rozměrné a těžké dílce, ale jsme schopni lakovat i menší výrobky nebo i větší počty série menších výrobků tak, aby došlo k optimálnímu využití kapacity. V současné době lakujeme pro naše zákazníky výrobky v rozsahu 0,5kg až 2,3 tuny.

Každý materiál má specifický proces k dosažení optimálního povrchu před lakováním. Hliník připravujeme buď mechanicky nebo chemicky, ocel také mechanicky nebo chemicky, přičemž chemický postup má pro každý materiál odlišné složení a probíhá v jiné komoře. Pro specifické projekty s požadavkem na extrémní korozivzdornost provádíme mechanickou i chemickou předúpravu. Pro dílce z nerezového materiálu používáme pouze mechanickou předúpravu.

Naše lakovna je certifikována dle ISO 9001 a veškeré technologické procesy jsou nastaveny dle Qualicoat standardu.

Používáme celé spektrum barev i dodavatelů barev dle přání zákazníka. Samozřejmostí je i zajištění speciálních odstínů v RAL. V současné době je většina aplikací od výrobců barev: Akzonobel, IGP, Aksalta a Tiger.

Vícevrstvé lakování zajišťuje především vyšší korozivzdornost (železo – 480hod v neutrální solné komoře, hliník – 1500hod v kyselé solné komoře). Další výhodou je dozajista mechanická odolnost a celkově lepší estetika povrchu.

Ano, pro potřeby našich zákazníků můžeme nabídnout více procesů – například tmelení, které probíhá v separátní místnosti s kontrolovaným prostředí. Zajišťujeme pískování povrchu, drobné montáže, vylepování izolací. Dále máme zámečnické pracoviště, které nám kromě externí práce umožňuje vyrábět si veškeré potřebné přípravky pro lakování doma, tedy i rychle a nákladově efektivně.

Většina našich zákazníků je z České Republiky, ale jsme opravdu hrdí, že námi lakované výrobky najdete po celém světě. Nejen v Evropě, ale i v Japonsku, USA, Jižní Africe jezdí vlaky s klimatizační jednotkou lakovanou našimi zaměstnanci. Nebo například sedačky v hokejové aréně NHL týmu SEATTLE KRAKEN byly lakovány v naší lakovně.

V současné době máme stále 40% volné kapacity a naše technologie umožňují navýšení kapacity při doplnění zaměstnanců do dalších směn. Jsme schopni garantovat kapacitu s ohledem na výhledované objemy od zákazníka. V tomto režimu pracujeme především se zákazníky, kteří vyrábějí pro dlouhodobé projekty.

Realizace z naší lakovny

Prohlédněte si výsledky naší práce
Kontaktní informace

Provozovna

  • Podlažice 136, 538 51, Okres Chrudim

Fakturační adresa:

  • Zbyněk Šustr s.r.o. | Hroubovice 69 538 54 Hroubovice
  • IČO 28784278 | DIČ CZ28784278

Poptávky

Kontaktní formulář Napište nám